Kontakt oss



Du kan møte opp på et av tidspunktene vi har åpent (se forside) og spørre etter Aktivitetsleder, eller via en av mulighetene listet her:


Besøksadresse:Bybergvegen, 4354 Voll, Rogaland
Postadresse:Postboks 11, 4054 Tjelta
Bankkonto:3206.20.39670
Telefon:468 63 726 (Silje)
E-post:post@bsmx.no



Lederleder@bsmx.noSilje Vagle
Nestledernestleder@bsmx.no Bent Sølve Vagle Sele
Kassererkasserer@bsmx.noKjetil Halvorsen



Medlemsservice, Kom & prøv/arkiv/webmedlemsservice@bsmx.no, it@bsmx.noThomas Larsen, 908 67 400
Sikkerhetsledersikkerhetsleder@bsmx.noRolf Storhaug, Aina Eltervåg
Stevne & løpstevne@bsmx.no
Tom Rasmussen
Rekrutteringrekruttering@bsmx.noOle Eltervåg, 948 79 391
Ansvarlig anlegg/maskinbaneleder@bsmx.noOddbjørn Hellestø
Vara
Rolf storhaug
Greninstruktører:
Bjørn Olsen, Sigurd Falmår, Tom Rasmussen

Filarkiv
 Diverse 

 


Sponsor

Ønsker du å være sponsor for Bybergsanden Motocross?
Vennligst kontakt oss på post@bsmx.no for å inngå en avtale.

Tusen takk for støtten!

Grasrotandelen fra Norsk Tipping
Norsk Tipping
Vi ønsker veldig gjerne bistand fra Norsk Tipping via Grasrotandelen.
Se informasjon om Bybergsanden Motocross hos Norsk-Tipping.no.



For å støtte oss, send SMS: GRASROTANDELEN 991780718 til 2020.



Pr. januar 2019 er det 63 spillere som støtter oss! Tusen takk!





Levert av IdrettenOnline