Kontakt oss



Du kan møte opp på et av tidspunktene vi har åpent (se forside) og spørre etter Aktivitetsleder, eller via en av mulighetene listet her:


Besøksadresse: Bybergvegen, 4354 Voll, Rogaland
Postadresse: Postboks 11, 4054 Tjelta
Bankkonto: 3206.20.39670
Telefon: 974 97 017 (Rolf)
E-post:
post@bsmx.no


Leder
leder@bsmx.no
Rolf Storhaug
Nestleder nestleder@bsmx.no Jone Borgen
Kasserer
kasserer@bsmx.no Siv Helen Svanes


Medlemsservice/arkiv/web medlemsservice@bsmx.no, it@bsmx.no
Anders Dramstad
Sikkerhetsleder sikkerhetsleder@bsmx.no Erik Svanes
Stevne & løp stevne@bsmx.no
Tom Rasmussen
Rekruttering rekruttering@bsmx.no Mats Vølstad / Aadne Storhaug
Ansvarlig anlegg/maskin baneleder@bsmx.no Oddbjørn Hellestø
Vara
Toril Olsen

Filarkiv
Diverse

Sponsor

Ønsker du å være sponsor for Bybergsanden Motocross?
Vennligst kontakt oss på post@bsmx.no for å inngå en avtale.

Tusen takk for støtten!

Grasrotandelen fra Norsk Tipping
Norsk Tipping
Vi ønsker veldig gjerne bistand fra Norsk Tipping via Grasrotandelen.
Se informasjon om Bybergsanden Motocross hos Norsk-Tipping.no.



For å støtte oss, send SMS: GRASROTANDELEN 991780718 til 2020.



Pr. mars 2016 er det 37 spillere som støtter oss! Tusen takk!




Powered by: Bloc